Sisupaketi loomine Edicy's

Igale uuele lehele saate lisada teksti (sh veebilinki, pilti, kaarti, videot), pildigaleriid (lihtsalt lohistate meedia kaustas olevad pildid galeriisse) või vormi (nt tagasiside vormi, kus küsitakse kommentaari ning autori nime ja e-postiaadressi). Tekstiaknas olles avaneb automaatselt tööriistariba:

Selle tööriistariba saate hiirega ka tekstiakna kõrvale lohistada.
 
Ülemiste nuppude abil saate muuta teksti rasvaseks, kaldkirja, allajoonituks. Saate muuta kirja suurust ning lisada veebilinke.
Alumiste nuppude abil saate luua loendit, reastada teksti, lisada pilti, kaarti ning videoklippi ja toimetada lehekülge html-koodis.

Pildi lisamisel avaneb lehe alaservas meedia kaust (Meedia), kust saate valida juba mõne eelnevalt Edicy'sse tõstetud pildifaili (klikkides pildil olevat linki Vali) või lisada oma arvutist uue (esimene nupp - Lisa).
 

Pildi lisamise järel avaneb pildi juurde uus tööriistariba, mille abil saate muuta pildi suurust (hiirega pildi servadest sikutades), pilti keerata, lõigata ning muuta pildi omadusi (suurust ja pealkirja, mis on näha hiirega pildi kohale liikudes)
 Pildi pealkiri 
Kaarti saate otsida ja lisada Google kaartide hulgast (sisestate sihtpunkti otsingulahtrisse). Näiteks on järgnevalt lisatud kaart sihtpunktiga Tartu, Lossi 24.


Videoklippi on mugav lisada Embed-koodina otse Youtube-st: